Android hand emerges from a monitor and delivers a diploma. Digital illustration.

Departament Informàtica

Andreu Fullana, Santiago

Coordinador TIC

sandreu@iesportocristo.net

Coto Sard, Rosa Maria

rmcoto@iesportocristo.net

Esteve Gil, Sergio

Tutora

Divendres 19:10-20:05

sesteve@iesportocristo.net

García Bujalance, José Antonio

Representant en el Consell Escolar

jagarcia@iesportocristo.net

Gomila Barceló, Jaume

Coordinador projectes Erasmus+

Tutor

Divendres 15:00 - 15:55

jagomila@iesportocristo.net

Manzano Amboades, Francisco Javier

fmanzano@iesportocristo.net

Payeras Botello, Joan

jpayeras@iesportocristo.net

Perelló Gelabert, Jordi

Tutor

Dijous 19:10 - 20:05

joperello@iesportocristo.net

Torrens Karmany, Nadal

Coordinador de departament

Coordinador TIC

Responsable CompDigEdu

ntorrens@iesportocristo.net

Desplaça cap amunt