catala

Departament Llengua Catalana

Font Bennàsar, Margalida

Coordinadora d'altres

Coordinadora d'àmbit o de departament de coordinació didàctica

mfont@iesportocristo.net

Font Mascaró, Joana Maria

Tutora

Dimarts 9:40-10:30

Dimecres 13:10 -14:00

jmfont@iesportocristo.net

González Toledano, Susanna Maria

Tutora

Coordinador de la comissió de normalització lingüística

smgonzalez@iesportocristo.net

Herrero Poza, Pablo

pherrero@iesportocristo.net

Marques Pons, Lidia

Tutora

Dilluns 08:50 - 09:40

Divendres 11:30 - 12:20

lmarques@iesportocristo.net

Quina Jaume, Pau

Tutor

Coordinador de biblioteca

pquina@iesportocristo.net

Riera Vives, Antoni

Tutor

Agent de coeducació

ariera@iesportocristo.net

Velasco Salomo, Marc

mvelasco@iesportocristo.net

Desplaça cap amunt