matematiques

Departament Matemàtiques

Bauza Lliteras, Antonia

Coordinadora del projecte de qualitat (FP)

Coordinadora d'àmbit

abauza@iesportocristo.net

Bonet Riera, Francisca

Directora

Representant en el Consell Escolar

Responsable CompDigEdu

fbonet@iesportocristo.net

De La Calle Cànaves, Susana

Cap D'Estudis

sdelacalle@iesportocristo.net

Flaquer Sansó, Joana Maria

jmflaquer@iesportocristo.net

Galmes Melis, Antònia

Tutora

Dilluns 12:20 - 13:10

Divendres 11:30 - 12:20

agalmes@iesportocristo.net

Lliteras Bauza, Joan

Tutor

Dilluns 12:20 -13:10

Dimarts 08:50 - 09:40

jlliteras@iesportocristo.net

Martin De Fuentes Perez, Marta

Tutora

Dimarts 12:20 -13:10

Dijous 08:50 - 09:40

mamartin@iesportocristo.net

Vidal Gonzalez, German Miguel

gvidal@iesportocristo.net

Notícies Departament
Desplaça cap amunt